champers دوربین فوک ساحل سایه ساحل خلیج ویتلی

champers: دوربین فوک ساحل سایه ساحل خلیج ویتلی انگلستان باشگاه شبانه

گت بلاگز ورزشی شیاطین سرخ فاتح لیگ اروپا شدند ، منچستریونایتد 2 – آژاکس 0

منچستریونایتد با پیروزی 2-0 برابر آژاکس، قهرمان مسابقه های این فصل لیگ اروپا شد و سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان را نیز به دست آورد.

شیاطین سرخ فاتح لیگ اروپا شدند ، منچستریونایتد 2 - آژاکس 0

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛فینال لیگ اروپا فصل 2016-17 امشب ساعت 23 و 15 دقیقه بین تیم های منچستریونایتد انگلیس و آژاکس آمستردام هلند در ورزشگاه فرندز آرنای استکهلم سوئد و به قضاوت دامیر اسکومینا داور 40ساله اهل اسلوونی برگزار شد که در آخر شیاطین سرخ با دو گل پیروز و قهرمان این مسابقه های شدند.
منچستریونایتد بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی روی دروازه حریف به وجود آورد ولی کم دقتی بازیکنان این تیم در زدن ضربات نهایی باعث شد تا دروازه آژاکس بسته بماند.

عبارات مهم : آژاکس

برتری یونایتدها ادامه داشت ولی این آژاکس بود که می توانست در دقیقه 15 به گل برسد ولی سرخیو رومرو با یک جاگیری مناسب، ضربه برتراند ترائوره را مهار کرد.

سرانجام در دقیقه 18 بود که قفل دروازه ها باز شد و منچستریونایتد به گل رسید.پاس مروان فلینی در پشت محوطه جریمه به پا پوگبا رسید و او که موقعیت شوتزنی را فراهم دید، با پای چپ توپ را به سوی دروازه حریف شلیک کرد که توپ بعد از برخورد با سانچز (مدافع آژاکس) عوض کردن جهت داد و وارد دروازه اونانا شد.

بازیکنان آژاکس تلاش کردند تا بلافاصله گل خورده را پاسخ بدهند ولی این منچستریونایتد بود که می توانست در دقیقه 24 به گل دوم برسد. روی یک نفوذ عالی، آنتونیو والنسیا تقریبا با دروازه بان حریف تک به تک شد ولی ضربه او را اونانا دفع کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و بازیکنان آژاکس هم با پرسینگ از جلوی زمین، در تلاش بودند تا تیم حریف را تحت فشار بگذارند ولی در نهایت توپ دیگری در نیمه اول از خط دروازه ها عبور نکرد و منچستریونایتد با برتری 1-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم با گل سریع هنگام مخیتاریان شروع شد و آژاکس را در شوک فرو برد.کرنر ارسالی از سوی دالی بلیند با اثر اسمالینگ پیش تاخته همراه شد و به مخیتاریانی رسید که پشت به دروازه قرار داشت و با یک ضربه پای راست توپ را به تور دروازه حریف چسباند.
حملات این تیم دیگر همانند نیمه نخست زهردار نبودند و از سوی دیگر مورینیو به خوبی تیمش را جهت مدیریت بازی شرکت داده بود. هر چه از بازی گذشت، آژاکس جلوتر آمد و وقت ضد حمله زدن را به حریف داد ولی شیاطین سرخ به خوبی از موقعیت هایشان بهره نبردند تا حساسیت کار تا انتها حفظ شود.
در نهایت فشار آژاکس و ضدحملات یونایتد در نیمه دوم دیگر به نتیجه نرسید تا بازی با پیروزی دو بر صفر منچستریونایتد به آخر برسد.
این نخستین قهرمانی یونایتد در لیگ اروپا بود و تالار افتخاراتش با این جام تکمیل شد. شاگردان مورینیو همچنین با قهرمانی در این جام به لیگ قهرمانان اروپای سال آینده راه یافتند.
مورینیو نیز به نخستین سرمربی ای تبدیل شد که لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را بیش از یک بار فتح می کند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آژاکس | اروپا | مورینیو | بازیکنان | دروازه بان | لیگ قهرمانان اروپا | لیگ اروپا | منچستریونایتد

شیاطین سرخ فاتح لیگ اروپا شدند ، منچستریونایتد 2 - آژاکس 0

شیاطین سرخ فاتح لیگ اروپا شدند ، منچستریونایتد 2 – آژاکس 0

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog