champers دوربین فوک ساحل سایه ساحل خلیج ویتلی

champers: دوربین فوک ساحل سایه ساحل خلیج ویتلی انگلستان باشگاه شبانه

گت بلاگز ورزشی پایان جولان دهی تیم بسکتبال شهرداری گرگان

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در آخرین دیدار این فصل خود به مصاف دانشگاه آزاد خواهد رفت.

پایان جولان دهی تیم بسکتبال شهرداری گرگان

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با 3 دیدار به آخر می رسد و از 10 تیم شرکت کننده در لیگ برتر تنها 8 تیم به مرحله پلی آف افزایش خواهند کرد.

تیم لوله آ.اس شیراز به علت پرسشها مالی نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و همچنین در دو بازی حضور پیدا نکرد که طبق قانون بسکتبال از لیگ برتر از بین بردن شد.تیم شهرداری گرگان هم که لیگ برتر را با انگیزه شروع کرد نتوانست برابر تیم های مطرح و پر قدرت جولان دهد و امروز در آخرین دیدار این فصل خود به مصاف دانشگاه آزاد خواهد رفت.

عبارات مهم : آخرین

بازی دو تیم شهرداری گرگان و دانشگاه آزاد بدون حضور تماشاگران دنبال می شود.در هفته سوم از دور گروهی دو تیم شهرداری گرگان و پتروشیمی بندرامام در گرگان به مصاف هم رفتند که در آخرهای بازی هواداران به داوران فحاشی کردند که بازی جهت دقایقی متوقف شد.بر این اساس کمیته انضباطی تصمیم گرفت جهت برگزاری مسابقه مناسب دیدار این دو تیم بدون حضور تماشگران پیگیری شود.
محمد مهدی ایزدپناه سرمربی شهرداری گرگان راجع به آخرین دیدارش با دانشگاه آزاد بدون حضور تماشاگر در گفتگو با خبرنگار گروه تحریریه سایت گفت:کمترین حق مردم گرگان این است که یک تیم خوب داشته باشند.به نظرم مسئولین به تیم گرگان کم لطفی می کنند. پتاسنیل فنی در گرگان در حدی زیاد است که می تواند یک فدراسیون را اداره کند ولی با این بودجه ها به هیچ عنوان نمی شود تیم داری کرد.
وی ادامه داد:در تیمی که بازیکن تیم ملی و خارجی حضور ندارد نمی شود انتظار نتیجه های خوب را داشت.در گرگان بیش از 50 هزار نفر طرفدار داریم و تعجب می کنم از اینکه مسئولین به بسکتبال گرگان توجه نمی کنند.خیلی از شهر ها تیم ندارند ولی ما تلاش کردیم با امکانات کم چراغ بسکتبال گرگان را روشن نگه داریم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آخرین | گرگان | بسکتبال | دانشگاه | شهرداری | لیگ بتر بسکتبال | شهرداری گرگان | ایزدپناه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog